508 051 555, 604 534 354 info@slowtravel.pl

Gry miejskie w Krakowie

W typowej grze miejskiej zespoły  biorące w niej udział bawią się, współzawodnicząc ze sobą podczas odkrywania tajemnic miasta. Miasto staje się wówczas planszą do gry. Nieraz grę urozmaica obecność animatorów przebranych np. za postaci z epoki. A same gry przeznaczone są dla większych grup osób, które można podzielić na zespoły.

Dostosowując się do obowiązującej sytuacji stworzyliśmy alternatywę dla typowych gier miejskich.

Poniżej znajdziesz ofertę dostosowaną do rodzin, małych grup, czy wręcz par, które chcą odkrywać miasto na własną rękę, jednocześnie ze sobą konkurując… 

Gra miejska na krakowskim Starym Mieście

gra miejska w Krakowie

Akcja gry toczy się w obrębie Starego Miasta, zatem z reguły wewnątrz pierścienia Plant oraz na terenie Wawelu. 

Ta lokalizacja polecana jest zwłaszcza tym grupkom, które po raz pierwszy odwiedzają Kraków i dzięki udziałowi w grze będą mieli możliwość zapoznania się z najważniejszymi zabytkami Starego Miasta w Krakowie.

Liczba uczestników:   

Język gry: polski

Wkrótce więcej szczegółów, w tym informacja o możliwości zakupu.

Gra miejska w Nowej Hucie

gra miejska w Nowej Hucie

Akcja gry toczy się na terenie dzielnicy Krakowa – Nowa Huta.

Ta lokalizacja polecana jest wszystkim tym minigrupom, które zainteresowane są najnowszą historią Polski i Krakowa – głównie okresem stanu wojennego oraz miłośnikom architektury socrealizmu.

Uczestnicy przeniosą się w czasie do 1982 roku.  Podczas gry wcielą się w rolę hutników i jednocześnie członków podziemnej organizacji “Solidarność”.

Ich głównym zadaniem będzie odnalezienie dobrze ukrytego miejsca spotkań członków “Solidarności”.  W drodze do celu muszą jednak pokonać różne przeszkody oraz wykonać szereg zadań.

Liczba uczestników:   

Język gry: polski lub angielski

Wkrótce więcej szczegółów, w tym informacja o możliwości zakupu.

 

Gra miejska na krakowskim Kazimierzu

gra miejska na krakowskim Kazimierzu

Akcja gry toczy się w na terenie żydowskiej części Kazimierza.

Uczestnicy przemieszczają się przez najbardziej znane zakątki Kazimierza, ale także trasami wiodącymi poza typowymi atrakcjami turystycznymi.

Gra miejska przeprowadzona na krakowskim Kazimierzu jest dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy zafascynowani są kulturą żydowską i chcą poznać jedną z najlepiej zachowanych dzielnic żydowskich w Europie.

Liczba uczestników:   

Język gry: polski lub angielski

Wkrótce więcej szczegółów, w tym informacja o możliwości zakupu.