Cześć! Tu Małgorzata i Tomasz. Mimo, że nasze pierwsze filmy pojawiły się na kanale zaledwie 3 lata temu, zyskaliśmy już grono stałych widzów i obserwatorów naszych działań.

Co nas wyróżnia? Widzowie, czytelnicy bloga i fani w mediach społecznościowych w wieku 35 +. Są to ludzie, którzy świadomie podróżują, interesują się kulturą i sztuką, odwiedzają muzea, lubią poznawać nowe miejsca, interesują się historią odwiedzanych miejsc, delektują się podróżowaniem. 

FACEBOOK

2 tys. obserwujących

YOUTUBE

14 680 subskrybentów

1,8 mln wyświetleń

Slow Travel Polska

INSTAGRAM: 1000 obserwujących

Powyższe statystyki są aktualne na dzień 06.02.2024

Zapraszamy serdecznie do współpracy! 

Jakie formy współpracy możemy podjąć?

 

  • nagramy materiał filmowy (od shortsów po film kilkudziesięciominutowy, jak na naszym kanale YouTube) od A do Z (od przygotowania pod względem merytorycznym aż po finalny montaż)
  • odwiedzimy Twój hotel, pensjonat, agroturystykę i przygotujemy z tej wizyty materiał (na bloga, do mediów społecznościowych)
  • odwiedzimy muzeum, czy atrakcję turystyczną i przygotujemy z tej wizyty materiał (na bloga, do mediów społecznościowych)
  • napiszemy recenzję książki/ przewodnika
  • weźmiemy udział w study tour  i opracujemy odpowiednie materiały po regionie, mieście, atrakcji turystycznej
  • napiszemy pojedynczy artykuł  lub serię artykułów we współpracy z marką/organizacją turystyczną/regionem
  • weźmiemy udział w prelekcji/audycji/ spotkaniu na temat slow travel, Krakowa oraz miejsc położonych na terenie dawnej Galicji oraz Śląska Cieszyńskiego.
  • oprowadzimy Twoich Gości po Krakowie – jako prezent/ nagroda/ wyróżnienie (mamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, więcej info)

Wystawiamy faktury.

Wymieniliśmy tu kilka z możliwych pól współpracy. 

Najlepszym sposobem na poznanie wzajemnych oczekiwań jest po prostu rozmowa, podczas której wymienimy się pomysłami na współpracę między Slow Travel Polska, a Twoją marką, usługą lub regionem, na którego promocji Ci zależy. 

Kontakt:

info@slowtravel.pl

                                                                                               

Zaufali nam:

TV regio współpraca
TV regio współpraca